F951E475KSAAQ2
MFR.Part #
F951E475KSAAQ2
JLCPCB Part #
C1954580
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 4Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS