TAJA225M010UNJ
MFR.Part #
TAJA225M010UNJ
JLCPCB Part #
C6278190
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 7Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS