F951A107MBAAM1Q2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951A107MBAAM1Q2
JLCPCB Part #
C1954076
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 400mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS