T491B686M006ATAUTO
MFR.Part #
T491B686M006ATAUTO
JLCPCB Part #
C1958866
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS