TCNL336M016R0200
MFR.Part #
TCNL336M016R0200
JLCPCB Part #
C2158239
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 200mΩ@100kHz 33uF 500mA@100kHz 52.8uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS