TBJE156M050LRSB0024
MFR.Part #
TBJE156M050LRSB0024
JLCPCB Part #
C5956084
Description
-55℃~+125℃ 15uF 250mΩ 50V 7.5uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors