F921V224MAA
MFR.Part #
F921V224MAA
JLCPCB Part #
C1953724
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 220nF 31mA@100kHz 35V 500nA@20℃,1min ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS