F921D225MAA
MFR.Part #
F921D225MAA
JLCPCB Part #
C1955711
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 500nA@20℃,1min 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS