TBJD476M025CRSB0000
MFR.Part #
TBJD476M025CRSB0000
JLCPCB Part #
C6331962
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 25V 47uF 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors