TBJE337K006LRSB0700
MFR.Part #
TBJE337K006LRSB0700
JLCPCB Part #
C5796961
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 19.8uA 330uF 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS