F910J227KCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F910J227KCC
JLCPCB Part #
C6554709
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 220uF 250mΩ 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS