T500C336K006AG6110
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T500C336K006AG6110
JLCPCB Part #
C1856632
Package
2312
Description
-55℃~+200℃ 1.8Ω@100kHz 33uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS