F910J227KNC
MFR.Part #
F910J227KNC
JLCPCB Part #
C1960614
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 220uF 490mA@100kHz 500nA@20℃,1min 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS