F751A227KCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F751A227KCC
JLCPCB Part #
C6946809
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 10V 200mΩ 220uF ±10% 2812 Tantalum Capacitors ROHS