TBJD476K025LRSZ0800
MFR.Part #
TBJD476K025LRSZ0800
JLCPCB Part #
C6279402
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 250mΩ 25V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors