CWR29HB336KCHC
MFR.Part #
CWR29HB336KCHC
JLCPCB Part #
C1659431
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 15V 180mΩ 33uF ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS