CWR26MK106KCHZ\HR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26MK106KCHZ\HR
JLCPCB Part #
C1971242
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS