CWR29FB335KCAC
MFR.Part #
CWR29FB335KCAC
JLCPCB Part #
C7126128
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uF 6Ω ±10% 1005 Tantalum Capacitors ROHS