T4ZA474K020CRLB4900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
T4ZA474K020CRLB4900
JLCPCB Part #
C6278645
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 20V 470nF 7.5Ω@100kHz ±10% 1005 Tantalum Capacitors ROHS