TACL225M004RTA
MFR.Part #
TACL225M004RTA
JLCPCB Part #
C1961476
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 4V 7.5Ω ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS