TAZA105K010CRSZ0800
MFR.Part #
TAZA105K010CRSZ0800
JLCPCB Part #
C6278734
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uF 5Ω@100kHz ±10% 1005 Tantalum Capacitors