CWR19HH685KCDC
MFR.Part #
CWR19HH685KCDC
JLCPCB Part #
C5614438
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 6.8uF 6Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors