CWR29KC225MCDC
MFR.Part #
CWR29KC225MCDC
JLCPCB Part #
C5586531
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 2Ω ±20% Case-D-3825 Tantalum Capacitors