TAJB335M020RNJ
MFR.Part #
TAJB335M020RNJ
JLCPCB Part #
C5348207
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS