CWR19FC226MCEC
MFR.Part #
CWR19FC226MCEC
JLCPCB Part #
C5609542
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 2Ω 3uA ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors