TAZA104M050CBLC0923
MFR.Part #
TAZA104M050CBLC0923
JLCPCB Part #
C7119189
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 100nF 1uA 22Ω 50V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS