TAJT476M006ANJ
MFR.Part #
TAJT476M006ANJ
JLCPCB Part #
C6278402
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 2.8uA 47uF 6.3V ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS