CWR19FC226MBEC
MFR.Part #
CWR19FC226MBEC
JLCPCB Part #
C5642995
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 2Ω 3uA ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors