CWR19FC226JBEA\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR19FC226JBEA\TR
JLCPCB Part #
C7237833
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 2Ω 3uA ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors