CWR09NC474KCB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR09NC474KCB\TR
JLCPCB Part #
C6151241
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 470nF 50V 8Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors