CWR09HB475JBA
MFR.Part #
CWR09HB475JBA
JLCPCB Part #
C5977773
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS