CWR15FK685KCRC\TR
MFR.Part #
CWR15FK685KCRC\TR
JLCPCB Part #
C6495054
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 6.8uF 6Ω 700nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors