TPCR105K025X3000
MFR.Part #
TPCR105K025X3000
JLCPCB Part #
C6290247
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 3Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS