CWR15FK474MCLC\TR
MFR.Part #
CWR15FK474MCLC\TR
JLCPCB Part #
C6495043
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 470nF 500nA ±20% 0603 Tantalum Capacitors