CWR15JK474KCLC\TR
MFR.Part #
CWR15JK474KCLC\TR
JLCPCB Part #
C6151857
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 20V 24Ω 470nF 500nA ±10% 0603 Tantalum Capacitors