TAJX475M050RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJX475M050RNJV
JLCPCB Part #
C6328374
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 2.4uA 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS