TBJD227M010CRSB0024
MFR.Part #
TBJD227M010CRSB0024
JLCPCB Part #
C6279275
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 22uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors