CWR11MH104JB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11MH104JB\TR
JLCPCB Part #
C7237609
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 24Ω 35V 500nA ±5% 1206 Tantalum Capacitors