CWR11KH106JB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11KH106JB\TR
JLCPCB Part #
C5608898
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±5% 2917 Tantalum Capacitors