CWR11MB224KBB
MFR.Part #
CWR11MB224KBB
JLCPCB Part #
C5609019
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 220nF 35V 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS