TAJA225K016TNJV
MFR.Part #
TAJA225K016TNJV
JLCPCB Part #
C17586008
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6.5Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS