CWR11JH105MCA\TR
MFR.Part #
CWR11JH105MCA\TR
JLCPCB Part #
C6167192
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 20V 500nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors