F951E106KAAAQ2
MFR.Part #
F951E106KAAAQ2
JLCPCB Part #
C1952861
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 2Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS