TBJD336K020LRSB0024
MFR.Part #
TBJD336K020LRSB0024
JLCPCB Part #
C5955882
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 33uF 6.6uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors