CWR11HH105MC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HH105MC
JLCPCB Part #
C7238334
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 15V 1uF 500nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors