TPCR475K020X2000
MFR.Part #
TPCR475K020X2000
JLCPCB Part #
C7125465
Description
-55℃~+125℃ 20V 2Ω@100kHz 4.7uF ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS