TAJD685M035TNJV
MFR.Part #
TAJD685M035TNJV
JLCPCB Part #
C7395945
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.4uA 35V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS