CWR15DK335JCLB
MFR.Part #
CWR15DK335JCLB
JLCPCB Part #
C5642826
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 3.3uF 500nA 6V ±5% 0603 Tantalum Capacitors