APD1012271M035R
MFR.Part #
APD1012271M035R
JLCPCB Part #
C5588628
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 270uF 27mΩ 35V Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS