APA1012101M050R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
APA1012101M050R
JLCPCB Part #
C7214833
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 132.5mA@120Hz 13mm 26mΩ 5000hrs@105℃ 50V Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS